امروز : پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۴

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری اجتماعی

نشست خبری "ابراهیمی" مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر یزد روز چهارشنبه به مناسبت دهه فجر انقلاب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه 40 درصد شهروندان استان شرایط برخورداری از بیمه روستایی را دارند، پیشنهاد کرد: بیمه شدگان می توانند سابقه خود را در بیمه تأمین اجتماعی به این صندوق منتقل کنند.
نشست خبری مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با اصحاب رسانه
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه یزد روز سه شنبه 16 بهمن در جمع خبرنگاران با بیان اینکه توجه مردم به سنت حسنه وقف پس از پیروزی انقلاب بیشتر شده، گفت: در 40 سال اخیر یک هزار و 562 موقوفه در استان به ثبت رسیده است.
نیروی انتظامی با تمام توان در مقابل ناهنجاری‌ها می‌ایستد
سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی

فرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس با تجربه خوبی که در چهار دهه‌ی پیروزی انقلاب کسب کرده توانسته بیش از پیش خدمتگذار مردم باشد.
نشست خبری "ترحمی" سرپرست فرمانداری یزد با اصحاب رسانه
گزارش و گزارش تصویری؛

«احمد ترحمي» در نشست خبري با اصحاب رسانه كه به مناسبت بزرگداشت چهلمين سال انقلاب برگزار شد بر ارتقا يزد به‌عنوان شهری هوشمند، خلاق و مبتکر تأکید و جذب توريسم را به‌عنوان مهم‌ترین اولویت‌های اجرایی شهرستان عنوان كرد.
داوران چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات محلی، سرپرستی های استانی، نمایندگی خبرگزاری ها، پایگاه های خبری مشخص شدند

رئیس چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات محلی، سرپرستی های استانی، نمایندگی خبرگزاری ها، پایگاه های خبری گفت: علی اکبر قاضی زاده،محمود مختاریان،فریدون صدیقی،مهرداد خلیلی وعلیرضا کتابدار داوری این دوره از جشنواره را برعهده دارند.
نشست خبری "مکرمی" مدیرکل ثبت احوال استان یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیرکل ثبت‌احوال یزد گفت: در 9 ماهه سال 1397، 17 هزار و 53 نوزاد در این استان متولد شدند که این تعداد نسبت به مدت مشابه پارسال یک هزار و 856 مورد کاهش دارد.
نشریه شماره 79 مهرطلبان منتشر شد

نشریه شماره 79 مهرطلبان مورخ چهارشنبه 28 آذرماه 97 منتشر شد

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی