امروز : جمعه ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۱

تقويم اجتماعي - فرهنگي شهرستانها اجرا مي شود

مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي گفت : تقويم اجتماعي - فرهنگي شهرستانها در راستاي ارتقاي كمي و كيفي برنامه هاي فرهنگي اجتماعي در شهرستانها اجرا مي شود
تقويم اجتماعي - فرهنگي شهرستانها اجرا مي شود
دوشنبه | ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۵ |
کد خبر : ۱۸۷۳ |
اجتماعی

فخرالسادات خامسي هامانه در كارگروه فرهنگي اجتماعي شهرستان تفت ، ضمن اعلام اجراي تقويم اجتماعي شهرستانها گفت: انتظار داريم برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي و ستادها و كارگروههاي مرتبط با آن در شهرستانها فعال تر و پوياتر گردد.

وي تاكيد كرد: نشست نخبگان فرهنگي اجتماعي و تشكيل هيات هاي انديشه ورز با استفاده از ظرفيت دانشگاهها و مراكز تحقيقاتي ، موجب علمي تر و تخصصي تر شدن برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي در شهرستانها خواهد شد.
خامسي افزود: افزايش سازمان هاي مردم نهاد و گسترش فعاليت تشكل هاي مردمي در شهرستانها از طريق فعال تر  كردن هيات هاي نظارت بر سازمان هاي مردم نهاد يكي از اولويت هاي پيش روي دفتر امور اجتماعي فرهنگي استانداري است.
مديركل دفتر امور اجتماعي فرهنگي ضمن اشاره به طرح تقسيم ملي كنترل و كاهش آسيب اجتماعي  تصريح كرد: انتظار مي رود فرمانداران با تقويت كارگروه فرهنگي اجتماعي ،   شخصا بر اجرايي  شدن اهداف و برنامه هاي طرح تقسيم ملي كنترل و كاهش آسيب هاي اجتماعي در شهرستانها نظارت داشته باشند.

فخرالسادات خامسي ادامه داد: گسترش فعاليت هاي اجتماعي و فرهنگي در بخشها و روستاها و حضور و مشاركت بيش از پيش روستاييان در طرح هاي مرتبط فرهنگي و هنري كشوري و استاني از ديگر برنامه هاي دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري است كه به زودي با برنامه هايي در حوزه نشاط اجتماعي ، سلامت اجتماعي و آموزش و مشاوره شروع خواهد شد.

مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد ضمن تاكيد بر رعايت عدم موازي كاري و ناهماهنگي ها در اجراي برنامه ها و پروژه هاي فرهنگي و اجتماعي ، گفت: دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري از طرح هاي ميان بخشي كه با محوريت سازمان هاي مردم نهاد در شهرستانها اجرايي شود حمايت مي كند.

telegram2

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی