امروز : پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۵
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد خبر داد:

ارائه خدمات امدادی و درمانی توسط تیم هلال احمر استان یزد به زائران در اربعین حسینی در عمود ۱۰۹۲ کربلا

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت:این تیم به منظور ارائه خدمات امدادی درمانی به زائران در اربعین حسینی در عمود 1092 محور نجف به کربلا مستقر خواهد شد.
ارائه خدمات امدادی و  درمانی توسط تیم هلال احمر استان یزد به زائران در اربعین حسینی در عمود 1092 کربلا
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۵ |
کد خبر : ۱۸۷۵ |
اجتماعی

دکتر محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت : قریب به 40 نفر از تیم درمانی هلال احمر استان یزد اعم از پزشک عمومی و متخصص زن و مرد،پرستار و تکنسین دارویی ،امدادگربه صورت شبانه روزی مستقر در درمانگاه هلال احمر عمود 1092 خدمت زائران همزمان با اربعین حسینی هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت : اقدامات درمانی چون ویزیت ،خدمات پرستاری، تزریقات، پانسمان، سرم تراپی، اکسیژن تراپی،تجویز دارو و ...  به صورت شبانه روزی به زائران ارائه می‌شود.

وی گفت : این تیم از 24 مهر ماه 97 بمدت بیست روز در درمانگاه عمود 1092 مستقر وخدمات درمانی و امدادی را به زائرین اربعین ارائه می دهند.

حرازی زاده با اشاره به خدمات نیروهای امدادی هلال احمر استان یزد به زائرین اربعین اظهار کرد: بخشی از نیروهای امدادی اعزام‌شده استان در اختیار مرکز پزشکی حج قرار گرفتند، بخشی دیگر با سازمان امداد و نجات هلال احمر همکاری می‌کنند و بخش اعظم این نیروها در بخش‌های درمانی موکب هلال احمر یزد در عراق حضور دارند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : پوشش خدمات درمانی و امدادی در عراق با جمعیت هلال احمر و با مدیریت مشترک با مرکز پزشکی سازمان حج و زیارت است که در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه، نسبت به پوشش این خدمات در عراق فعالیت می کنیم.

telegram2

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی