امروز : پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۱
در ديدار رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان با فرمانده نيروي انتظامي يزد

تاكيد مسئولان استان بر بهبود فضاهاي انتظامی استان

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان يزد با همراهي معاونان خود باحضور در ستاد فرماندهي نيروي انتظامي استان، با فرمانده جديد اين نيرو ديدار كرد و انتصاب وي را تبريك گفت.
تاكيد مسئولان استان بر بهبود فضاهاي انتظامی استان
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۵ |
کد خبر : ۱۸۷۶ |
اجتماعی

سيدمجتبي حسيني پور در اين ديدار با اشاره به اينكه اقدامات نيروي انتظامي مي تواند اعتماد در جامعه و سرمايه اجتماعي را ارتقاء دهد، تصريح كرد كه اماكني نظير كلانتري ها، پليس آگاهي و... از جمله فضاهايي است كه نيروي انتظامي در آن به ارائه خدمت به مردم مي پردازد كه مجموعه اقدامات مشترك ناجا و سازمان مديريت و برنامه ريزي استان مي تواند موجبات ارتقاي اين فضاها را فراهم آورد تا به آنچه كه در شان مردم شريف استان و مجموعه ناجا است، نزديك شويم.

رئيس دستگاه برنامه ريزي استان با اشاره به اينكه وسعت شهر يزد در طول سه دهه گذشته، حدود 4 برابر شده است، گفت: مراكز خدمات رساني به مردم از جمله كلانتري ها و پاسگاه ها كمتر از 2 برابر افزايش داشته است.

وي همچنين با اشاره به تاكيدات رهبر معظم انقلاب درخصوص رسيدگي ويژه به مسائل اجتماعي كشور و اهتمام دولت محترم به اين موضوع گفت: طي پيگيري هاي بعمل آمده از طريق سازمان برنامه و بودجه كشور، اعتبارات حاشيه نشيني به يزد اختصاص خواهد يافت.

فرمانده جديد انتظامي استان نيز در اين نشست با قدرداني از حضور رئيس و معاونان سازمان مديريت و برنامه ريزي استان در ستاد فرماندهي نيرو، همكاري مجموعه مديريت استان و سازمان مديريت و برنامه ريزي استان را در بهبود فضاهاي ارائه خدمت اين نيرو به مردم موثر توصيف كرد و گفت: نيروي انتظامي استان در نظر دارد طي 4 گام در جهت بهبود فضاها و مراكز انتظامي از جمله: كلانتري ها و پاسگاه ها، پليس راه و پليس راهور، پليس آگاهي، پليس مبارزه با مواد مخدر، پاركينگ ها و... تلاش نمايد.

سردار ميرحيدري با بيان لزوم حفظ حرمت همه شهروندان، بر بهبود فضاهاي در اختيار اين نيرو تاكيد كرد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به افزايش انتظارات از يزد بواسطه ثبت جهاني شهر بر ارائه بهتر خدمات به مردم و گردشگران داخلي و خارجي تاكيد كرد.

telegram2

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی