امروز : یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹

مراسم بزرگداشت ۹دی در مسجد حظیره یزد برگزار می شود

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد از برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در مسجد حظیره یزد خبر داد.
مراسم بزرگداشت 9دی در مسجد حظیره یزد برگزار می شود
شنبه | ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۰۹:۱۳ |
کد خبر : ۱۹۱۰ |
سیاسی

مراسم ویژه بزرگداشت یوم‌الله ۹ دی با سخنرانی آیت‌الله دولابی، نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری در یزد خبر داد.

وی یادآور شد: این مراسم روز یکشنبه، نهم دی‌ماه در مسجد حظیره یزد برگزار خواهد شد و از عموم مردم استان برای شرکت در این مراسم دعوت می کنیم.

زارع با اشاره به اینکه آیت الله دولابی، نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری و حافظ کل قرآن سخنران ویژه این مراسم خواهند بود، افزود: شعار محوری مراسم یوم الله نهم دی در سال جاری «چهل سال ولایت مداری، بصیرت و استقامت رمز ماندگاری انقلاب اسلامی» است.

وی ادامه داد: محور برنامه های نهم دی تبیینی و تحلیلی است و طی بازخوانی حماسه نهم دی که به تعبیری انقلاب سوم نام گرفته، به تبیین جایگاه سرمایه اجتماعی و همچنین رهبری آگاهانه، بصیرت، اعتماد ملی، حضور به لحظه ملت در عرصه های مختلف و تبیین جایگاه و نقش رهبری در حراست از اصول و خطوط کلی حرکت انقلاب پرداخته خواهد شد.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: بالغ بر ۵۰۰ برنامه به مناسبت یوم الله نهم دی و نهمین سالگرد حماسه ماندگارعاشورایی و درس آموز نهم دی در استان یزد برگزار می‌شود.

زارع بیان کرد: رویکرد برنامه های نهم دی مبتنی بر آگاهی بخشی، بصیرت افزایی و تحلیلی و تبیینی است که در سطح استان و شهرستان ها و حتی روستاها برگزار خواهد شد.

وی افزود: در نهم دی امسال علاوه بر مجلس بزرگداشت مسجد حظیره که صبح یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود، همایش استقامت، بصیرت و پایداری نیز در سالن شهید عباسپور برگزار خواهد شد.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد برگزاری جلسه بصیرت با طلاب حوزه علمیه با حضور آیت الله دولابی را از دیگر برنامه های این روز برشمرد.

telegram2

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی