امروز : چهارشنب ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۶

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس علمی

آیین تجلیل از حامیان بیمارستان سیدالشهدا یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

آیین تجلیل از حامیان بیمارستان سیدالشهدا یزد به مناسبت سالروز تاسیس این مرکز روز سه شنبه مورخ 15 آبانماه با حضور جمعی از مسئولین استان و پزشکان سرشناس در محل سالن همایش های این بیمارستان برگزار گردید.
پروژه صرفه جویی در مصرف آب در پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد
پیاده نمودن اقتصاد مقاومتی در عمل؛

معاون پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد در این رابطه گفت: با همت، فکر و پیگیری، میزان قابل توجهی آب سالم و قابل استفاده در بخش لنجری پژوهشکده، بازیافت شده و به چرخه مصرف بازگشت.
نشست خبری "احمدی" رئیس دانشگاه علمی کاربردی با اصحاب رسانه
گزارش و گزارش تصویری؛

دکترمحمدصالح احمدی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان یزد در نشست خبری با اشاره به اینکه رسالت این دانشگاه مهارت آموزی است و متقاضیان این دانشگاه هم مبتنی بر نیاز جامعه و نیاز بازار به این دانشگاه مراجعه می‌کنند اظهار داشت: 60درصد دانشجویان ما در مقطع کاردانی و 40درصد در مقطع کارشناسی تحصیل می‌کنند.
اعزام تیم کاروان سلامت و بهداشت و درمان هلال احمر استان یزد به استان سیستان و بلوچستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ازاعزام کاروان سلامت و بهداشت و درمان با ارائه خدمات درمانی،امدادی وفرهنگی به شهرستان دلگان استان سیستان و بلوچستان خبرداد.
نشست خبری دكتر «محسن برزگری» معاون آموزشی و تحصيلات تكميلی دانشگاه علم و هنر
گزارش و گزارش تصویری؛

دكتر «محسن برزگري» در جمع خبرنگاران با تبريك سالروز تاسيس جهاددانشگاهي، يكي از مزيت‌هاي متمايز كننده دانشگاه علم و هنر از ساير دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي كشور را وابسته بودن آن به نهاد غيرانتفاعي و عمومي جهاددانشگاهي خواند كه تاكنون دستاوردهاي عظيمي در حوزه‌هاي آموزشي، علمي و فرهنگي براي كشورمان داشته است.
نشست خبری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیران کل حوزه عمرانی
گزارش و گزارش تصویری؛

نشست خبری "‌محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیران کل حوزه عمرانی روز سه‌شنبه ۲۶ تیرماه با حضور اهالی رسانه استان در سالن مدیریت بحران استانداری برگزار شد.
اولین نشست خبری معاون درمان جدید دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

محمود نوری شادکام ، صبح یکشنبه 23 اردیبهشت در اولین نشست خود با اصحاب رسانه گفت: در ایران به ازای هر هزار نفر جمعیت 2 پزشک فعالیت دارد، البته این عدد در نقاط مختلف کشور متفاوت است.

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی