امروز : پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس فرهنگی

جشن انتخاب پایتخت کتاب ایران و جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب برگزار می شود
با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

این جشن در روز چهارم اسفندماه از ساعت ١٥ تا ١٧ در سالن همایش‌های بین‌المللی کتابخانه ملی ایران با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
مراسم جشن انتخاب میبد به عنوان شهر جهانی زیلو
گزارش و گزارش تصویری؛

جشن ثبت جهانی زیلو دوشنبه 29 بهمن ماه 97 با حضور رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور در شهرستان میبد برگزار شد
آغاز بکار یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب، مطبوعات محلی و رسانه‌های دیجیتال یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب، مطبوعات محلی یزد و رسانه‌های دیجیتال یزد با حضور جمعی از مسئولان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد گشایش یافت.
نشست خبری یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب، مطبوعات محلی و رسانه های دیجیتال در یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

مجید جوادیان زاده در نشستی خبری با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب، مطبوعات محلی و رسانه های دیجیتال در یزد اظهار داشت: این نمایشگاه از ۲۷ بهمن تا سوم اسفند ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های استان یزد برگزار می شود.
افتتاحیه دومین سمپوزیوم مجسمه سازی خشت خام در شهر جهانی یزد
گزارش تصویری؛

دومین سمپوزیوم مجسمه سازی خشت خام در شهر جهانی یزد روز یکشنبه 21 بهمن ماه 97 طی مراسمی با حضور طالبیان معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و با همکاری انجمن هنرهای تجسمی یزد در محل بوستان مهرآوران آغاز به کار کرد.
نوزدهمین نشست بنیاد جهانی انرژی و اجلاس بین‌المللی شهرهای پایدار جهان در یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

نوزدهمین نشست بنیاد جهانی انرژی و اجلاس بین‌المللی شهرهای پایدار جهان روز دوشنبه با حضور تعدادی از مسئولان کشور و جهان در شهر تاریخی یزد آغاز شد.
نشست خبری رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

عباس ملازینلی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س) و با اشاره به برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد، گفت: این سازمان برنامه‌های شاخص و عمده متعددی را در این راستا در نظر گرفته که امیدواریم مردم سطح شهر از این برنامه‌ها به‌خوبی استفاده کنند.

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی