امروز : پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۰

کمپ های کویرنوردی یزد جاذبه ای خاص برای گردشگران نوروز ۹۵

کمپ های کویرنوردی یزد از دیگر مکان های تفریحی این استان به شمار می آیند که در سال خوش آمد، آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی هستند و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد از تعدادی از این کمپ ها بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات به گردشگران نوروزی توسط آنها قرار گرفت.
کمپ های کویرنوردی یزد جاذبه ای خاص برای گردشگران نوروز 95
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۱ |
کد خبر : ۲۰۳ |
میراث فرهنگی و گردشگری

به گزارش روابط عمومی، امورفرهنگی و اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد، دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر و مدیرکل میراث فرهنگی یزد با اشاره به کویر یزد به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری استان، اظهار داشت: استان یزد به واسطه واقع شدن در مرز بین کوهستان و کویر از تنوع زیستی و جاذبه گردشگری خاصی برخوردار است و یکی از جذابیت هایی که هر مسافر در سفر جست و جو می کند، دست یافتن به آرامش است که این مهم با سفر به کویر محقق می شود و با ایجاد کمپ‎‎های کویری در شهرستان های مختلف این استان از جمله شهرستان‎‎های یزد، اشکذر، اردکان و بافق، امکان بازدید و استفاده از آرامش و لذت یک روز در کویر فراهم شده است.

محمدمهدی شرافت افزود: هم اکنون یک کمپ در استان به صورت دائم و سیزده کمپ به صورت موقت فعالیت دارند و در ایام نوروز 95 شرایطی مناسب را برای حضور گردشگران فراهم نموده اند.

وی خاطرنشان ساخت: کمپ های این استان در بخش ‎‎های کویرنوردی، شترسواری، سافاری و ... به ارائه خدمات به گردشگران می‏‏‌پردازند.

این مقام مسئول ضمن تأکید بر نظارت کامل و مستمر کارشناسان این اداره کل در طول سال به خصوص در ایام نوروز بر فعالیت‎‎های این کمپ‏‏‌های گردشگری، یادآور شد: فهرست کمپ‏‎‏های فعال استان در ایام نوروز در دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان موجود می باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: کمپ کویرنوردی دائمی شن و شادن در شهرستان بافق واقع گردیده که دارای تجهیزات کامل ورزشی تفریحی مانند رالی کویر، سافاری، والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی، موتورسواری، شترسواری و اسب دوانی است.

شرافت عنوان کرد: همچنین کمپ های سندباد و باران در شمال شهر یزد، کمپ فهرج، کمپ خویدک، کمپ اشکذر از جمله کمپ های موقت در این استان هستند.

telegram2

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی