امروز : جمعه ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۸

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس ورزشی

مجمع سالیانه هیئت تنیس یزد برگزار شد

رئیس فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر گسترش و تقویت هیات های تنیس در شهرستان ها گفت: استان یزد یکی از قطب‌های صنعتی و دانشگاهی کشور است که امکان رشد ورزش تنیس را افزایش می‌دهد.
مراسم تجلیل از قهرمانان و نام آوران ورزش استان یزد
گزارش تصویری؛

مراسم تجلیل از قهرمانان و نام آوران ورزش استان یزد در طول چهل ساله پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز جمعه 25 بهمن 97 با حضور آیت الله ناصری، استاندار و جمعی از مسئولان و میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان و همکاری صدا و سیمای مرکز یزد برگزار شد.
 افتتاحيه هفدهمين دوره مسابقات فوتسال جام فجر ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی
گزارش و گزارش تصویری؛

رياست اداره تربيت بدني دانشگاه علوم پزشكي يزد در حاشيه افتتاحيه هفدهمين دوره مسابقات فوتسال جام فجر ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی عنوان كرد : اين دوره از مسابقات با حضور ٣٠ تيم از مراكز بهداشتي، درماني، آموزشي و دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي يزد كه همه اين عزيزان و شركت كنندگان از كاركنان دانشگاه هستند، برگزار می شود.
نشست شورای عالی ورزش استان یزد با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان
گزارش و گزارش تصویری؛

نشست شورای عالی ورزش استان شب گذشته یکشنبه 13 بهمن 97 با حضور احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان و دکتر طالبی استاندار یزد به منظور تجلیل از مدال آوران المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد.
نشست خبری شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان یزد با اصحاب رسانه
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیرکل ورزش و جوانان یزد یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگاران گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 16 سالن ورزشی، چمن مصنوعی، استخر و سالن اسکواش در استان که تکمیل و تجهیز و ساخته شد، افتتاح می شود.
نشست خبری مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با محوریت المپیاد استعدادهای برتر
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در رابطه با برگزاری المپیاد استعدادهای برتر در کشور و میزبانی سه رشته در یزد به همراه سیداحمد هاشمی معاون توسعه ورزش این اداره کل ، علی محمد عزیزی رئیس هیات جودو استان و محمدحسن صدیقی دبیر هیات شمشیربازی استان به میان خبرنگاران آمد و ضمن اعلام برگزاری این مسابقات به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.
برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی با شعار 'ورزش، دوستی و آینده ای بهتر' آذرماه در یزد

مدیر پایگاه ورزش قهرمانی یزد گفت: المپیاد استعدادهای برتر ورزشی با شعار 'ورزش، دوستی و آینده ای بهتر' آذرماه امسال در استان یزد برگزار می شود.

سرویس های خبری وابسته

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی