امروز : پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۹

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس اقتصادی

مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان یزد معرفی شد
گزارش و گزارش تصویری؛

با حضور معاون نظارت بر توزیع شرکت توانیر ومسئولین استانی ، آرش نواب به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد معرفی و از خدمات محمدرضا صحتی تجلیل شد.
نشست خبری "جهازی" مدیر سازمان تعاون روستایی یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیر سازمان تعاون روستایی یزد روز پنجشنبه در نشستی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران بابیان اینکه سهمیه سیب نوروز 98 استان با 500 تن افزایش نسبت به سال قبل 2.5 برابر و ذخیره‌سازی شد، گفت: سال قبل 200 تن سیب و 800 تن پرتقال والنسیا تولید جنوب کشور برای مصرف نوروز ذخیره‌شده بود.
نشست خبری "حدادزاده" مدیر کل دامپزشکی استان یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیر کل دامپزشکی استان یزد روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی این استان فاقد کشتارگاه صنعتی بود گفت: در حال حاضر 18 کشتارگاه صنعتی و نیمه صنعتی در این خطه فعال است.
نشست خبری مدیران کل دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان
گزارش و گزارش تصویری؛

علی نمازی روز دوشنبه در نشست مدیران زیر مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی استان با خبرنگاران اظهار داشت : یکی از مهمترین و بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ، استقلال و رهایی از استعمار بوده و همین امر به طراحی توطئه‌های شوم استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی منجر شده است.
نشست خبری "نواب"سرپرست توزیع برق یزد با اصحاب رسانه
گزارش و گزارش تصویری؛

آرش نواب، روز دوشنبه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران استان در تشریح فعالیت های بعد از انقلاب گفت: در سال 1357 تعداد مشترکان توزیع برق استان 66هزار و 690 مشترک بوده که هم اکنون با بیش از 9 برابر افزایش به بیش از 660 هزار نفر رسیده است.
 نشست مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با اصحاب رسانه
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در نشستی با اصحاب رسانه به تشریح دستاوردهای شرکت برق منطقه‌ای یزد و عملکرد ۴۰ ساله توسعه شبکه‌های انتقال و فوق‌توزیع پرداخت.
نشست خبری "فاتحی" مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

محمد فاتحی روز چهارشنبه طی نشست خبری در جمع خبرنگاران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: تعداد روستاهای استان یکهزار و 184 موردا اعلام شده که 574 روستا زیر پوشش شرکت آبفار قرار دارد.

سرویس های خبری وابسته

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی